Italijos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2014 Rugsėjo 06 d. 13:06, Daimler
„Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas buvo greičiausias paskutinėse Italijos GP laisvosiose treniruotėse ratą įveikęs per 1:25.519. Tuo tarpu brito komandos draugui Nico Rosbergui nepavyko įveikti nė vieno greito rato dėl pavarų dėžės gedimo.
Antroje vietoje šeštadienio treniruotę baigė „Ferrari“ komandos atstovas Fernando Alonso, kuris nuo L. Hamiltono atsiliko 0,412 sek. Trečią ir ketvirtą vietas pasidalino „Williams“ pilotai Valtteri Bottas ir Felipe Massa.
Penktas treniruotėje buvo Jensonas Buttonas iš „McLaren“. Keturis kart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis „Red Bull“ užėmė šeštą vietą. Septintoje vietoje liko antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas.
Aštuntą vietą užėmė „Toro Rosso“ ekipos naujokas Daniilas Kvyatas. Devintoje vietoje treniruotę baigė antrasis „Red Bull“ atstovas Danielis Ricciardo. Dešimtuką užbaigė Nico Hulkenbergas iš „Force India“ komandos, tačiau jo pasiektas laikas jau buvo daugiau nei sekunde blogesnis nei L. Hamiltono.