Italijos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2016 Rugsėjo 03 d. 13:05, Daimler
Italijos „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėje vėl greičiausias buvo čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas.
Britas vieną Monzos trasos ratą įveikė per 1:22.008 sek. ir beveik 0.4 sek. pranoko savo komandos draugą Nico Rosbergą.
Trečioje ir ketvirtoje vietose liko „Ferrari“ komandos pilotai Sebastianas Vettelis ir Kimi Raikkonenas. Suomis nuo treniruotės nugalėtojo atsiliko daugiau nei 1 sek.
Penktą ir šeštą vietas užėmė „Williams“ ekipos lenktynininkai Valtteri Bottas ir Felipe Massa. Už jų nugarų liko „Red Bull“ komandos atstovai Danielis Ricciardo Maxas Verstappenas. Jaunasis olandas ir vėl sulaukė daug dėmesio dėl savo elgesio trasoje, kuomet sutrukdė N. Rosbergui įveikti greitą ratą.

Devintas buvo Sergio Perezas iš „Force India“, o dešimtuką užbaigė „Haas“ pilotas Estebanas Gutierrezas. Pastarojo komandos draugas Romainas Grosjeanas suklydo „Ascari“ posūkyje ir užstrigo žvyre. Dėl to buvo įvesta virtualaus saugos automobilio fazė.