J. P. Montoya triumfavo „Čempionų lenktynėse“

logo 2017 Sausio 22 d. 10:35, IndyCar
Buvęs F-1 pilotas bei „Indianapolis 500“ varžybų nugalėtojas Juanas Pablo Montoya triumfavo šeštadienį Majamyje (JAV) vykusiose „Čempionų lenktynėse“ (RoC) įveikęs Tomą Kristenseną.
Pralaimėjęs Felipei Massai, kolumbietis į atkrintamąsias varžybas pateko B grupėje užėmęs antrą vietą. Bet svarbiausiomis akimirkomis sportininkas buvo nenugalimas.
J. P. Montoya ketvirtfinalyje nugalėjo Travisą Pastraną, pusfinalyje – F. Massą, o finale – jau minėtąjį T. Kristenseną.
Geru pasirodymu RoC varžybose šį kartą negalėjo pasigirti praeityje jose triumfavęs daugkartinis F-1 čempionas Sebastianas Vettelis. Vokietis grupės lenktynėse nusileido „Indianapolis 500“ nugalėtojui Helio Castronevesui, bet įveikė „IndyCar“ pilotą Alexanderį Rossį. Lemiamose varžybose „Ferrari“ pilotas pralaimėjo T. Pastranai ir atkrintamąsias varžybas nepateko.
RoC lenktynėse dėmesio sulaukė kitas F-1 pilotas Pascalis Wehrleinas. Tiesa, ne dėl puikių rezultatų, o dėl avarijos. Vieno iš važiavimų metu vokietis kliudė F. Massos automobilį ir po kontakto vertėsi per saugos barjerus. Tiek sportininkas, tiek su juo kartu važiavęs žmogus sužalojimų nepatyrė.
[youtube id=38PcnwL7Vhg]
Jensonas Buttonas pasirodė geriausiai savo grupėje, bet patekęs į atkrintamąsias varžybas, ketvirtfinalyje pralaimėjo daugkartiniam 24 val. Le Mano lenktynių nugalėtojui T. Kristensenui.