Japonijos GP: kvalifikacija

logo 2014 Spalio 04 d. 09:08, Daimler
Japonijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikaciją užtikrintai laimėjo Nico Rosbergas. Tai buvo jau 12-oji „Mercedes“ komandos piloto „Pole“ pozicija karjeroje.
Įdomu tai, kad 8-ias „Pole“ pozicijas N. Rosbergas iškovojo šį sezoną.
Vokietis vieną Suzukos trasos ratą įveikė per 1:32.506 sek. ir 0. 197 sek. pranoko komandos draugą Lewisą Hamiltoną, likusį antroje vietoje.
Panašu, kad britas galėjo savo greitąjį ratą įveikti kiek greičiau, tačiau viename iš posūkių jis užblokavo savo priekinį kairįjį ratą bei prarado šiek tiek laiko.
[gallery id=1074 rand=rand]
Tai aštuntas kartas šiais metais, kai „Mercedes“ komandos lenktynininkai varžybas pradeda iš 1-2 pozicijų.
Trečias sekmadienio lenktynėse startuos Valtteri Bottas su „Williams“ bolidu. Ketvirtoji vieta atiteko tos pačios ekipos sportininkui Felipei Massai.
Už keturių lenktynininkų, naudojančių „Mercedes“ variklį, liko penktą poziciją užėmęs Fernando Alonso iš „Ferrari“.
Šeštą vietą užėmė „Red Bull“ ekipos lyderis Danielis Ricciardo, o septintą bei aštuntą – abu „McLaren“ atstovai Kevinas Magnussenas ir Jensonas Buttonas.
Devintas kvalifikavosi čempiono vardą ginantis Sebastianas Vettelis su „Red Bull“ bolidu, už savęs palikęs Kimi Raikkoneną iš „Ferrari“.
Jeanas-Ericas Vergne‘as antroje kvalifikacijos dalyje liko 11-as ir nesugebėjo prasibrauti į kitą važiavimą. Prancūzui taip pat priskirta 10 vietų starto pozicijų bauda už keičiamą „Toro Rosso“ variklį.
Primename, kad lenktynės sekmadienį vyks 9.00 val. Lietuvos laiku.