Japonijos GP: penktadienio treniruotės Nr.2

logo 2014 Spalio 03 d. 09:34, Daimler
Japonijos „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse vėl greičiausi buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas. Šį kartą buvo greitesnis britas, kuris trasos ratą įveikė per 1 min. 35,078 sek. ir 0,240 sek. aplenkė komandos draugą
Skirtingai nuo pirmosios treniruotės, antrojoje įvyko keletas avarijų, į kurias pateko Kamuis Kobayashi („Caterham“), Estebanas Gutierrezas („Sauber“) bei Danielis Ricciardo („Red Bull“). Dėl pastarojo avarijos buvo pirmą kartą trumpam sustabdyta treniruotė. Antrą kartą raudonos vėliavos buvo mosuojamos treniruotės pabaigoje, kuomet sugedo Jeano–Erico Vergne „Toro Rosso“ bolidas.
Trečią vietą užėmė „Williams“ komandos pilotas Valtteri Bottas, tačiau treniruotės nugalėtojui nusileido daugiau nei sekundę. Ketvirtas treniruotę baigė Jensonas Buttonas iš „McLaren“. Penktas buvo „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis.
Šeštąją bei septintąją vietas užėmė „Ferrari“ pilotai Kimi Raikkonenas bei Fernando Alonso. Aštuntoji pozicija atiteko antrajam „McLaren“ pilotui Kevinui Magnussenui.
Devintas treniruotėje liko Daniilas Kvyatas iš „Toro Rosso“. Nepaisant treniruotės pradžioje patirtos avarijos, dešimtąją vietą užėmė D. Ricciardo.