JAV GP kvalifikacijoje nugalėjo N. Rosbergas

logo 2014 Lapkričio 01 d. 21:10, Daimler
JAV „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje greičiausias buvo „Mercedes“ lenktynininkas Nico Rosbergas. Tai buvo devintoji vokiečio iškovota Pole pozicija.
N. Rosbergas trasos ratą įveikė per 1 min. 36,067 sek. ir 0,376 sek. aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną.
Trečią ir ketvirtą vietas užėmė „Williams“ komandos lenktynininkai Valtteri Bottas ir Felipe Massa, o pastarasis nuo N. Rosbergo atsiliko jau daugiau nei vieną sekundę. Penktas kvalifikaciją baigė „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo.
[gallery id=1078 rand=rand]
Šeštąją vietą užėmė „Ferrari“ pilotas Fernando Alonso, o septintoje ir aštuntoje vietose liko „McLaren“ pilotai Jensonas Buttonas ir Kevinas Magnussenas. Tiesa, britui teks startuoti iš penkiomis pozicijomis žemesnės vietos dėl pavarų dėžės keitimo.
Devintoji pozicija atiteko antrajam „Ferrari“ lenktynininkui Kimi Raikkonenui, o dešimtuką užbaigė puikiai kvalifikacijoje pasirodęs „Sauber“ pilotas Adrianas Sutilas.
„Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis kvalifikacijoje įveikė vieną greitą ratą, kad būtų nepažeista 107% taisyklė ir vokiečio dalyvavimas lenktynėse nebūtų teisėjų rankose.