JAV GP: penktadienio treniruotės Nr.2

logo 2014 Spalio 31 d. 22:36, Daimler
JAV „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse vėl greičiausi buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas. Šį kartą britas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 39,085 sek. ir komandos draugą aplenkė tik 0,003 sek.
Tačiau abu „Mercedes“ pilotai pranešė turintys problemų su greičių dėžėmis, kuomet į bolidus buvo pripilta daugiau degalų ir važiuojamos ilgesnės distancijos. O L. Hamiltonas dėl bolido problemų buvo priverstas treniruotę baigti anksčiau laiko.
Trečią vietą užėmė „Ferrari“ komandos pilotas Fernando Alonso, tačiau treniruotės nugalėtojui nusileido daugiau nei sekundę. Ketvirtas treniruotę baigė Danielis Ricciardo iš „Red Bull“. Penktas buvo „Williams“ pilotas Felipe Massa.
Šeštąją vietą užėmė antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas. Septintas treniruotę baigė Daniilas Kvyatas iš „Toro Rosso“.

Aštuntoji ir devintoji pozicijos atiteko „McLaren“ lenktynininkams Kevinui Magnussenui ir Jensonui Buttonui. Dešimtuką užbaigė „Force India“ atstovas Nico Hulkenbergas.
Tuo tarpu „Red Bull“ pilotas Sebastianas Vettelis trasoje įveikė 19 ratų ir liko paskutinis. Tačiau vokietis skirtingai nuo kitų lenktynininkų ruošėsi tik lenktynėms, nes nedalyvaus rytojaus kvalifikacijoje.