Kanadoje užtikrintai nugalėjo L. Hamiltonas

logo 2015 Birželio 07 d. 22:37, Daimler
Kanados „Grand Prix“ lenktynėse legendinėje Monrealio trasoje dvigubą pergalę pasiekė „Mercedes“ komanda – Lewisas Hamiltonas nugalėjo, o jam iš paskos finišavo Nico Rosbergas.
Tai buvo 37-oji L. Hamiltono pergalė karjeroje ir ketvirtoji šiemet.
Antrąją vietą užėmęs N. Rosbergas visas lenktynes laikėsi arti komandos draugo, tačiau lenkti brito nepabandė.
Trečioji vieta atiteko „Williams“ komandos atstovui Valtteri Bottui, kuris pasinaudojo tautiečio Kimi Raikkoneno klaida.
„Ferrari“ ekipos sportininkas apsisuko viename iš trasos posūkių ir į priekį po sustojimų techninėje aptarnavimo zonoje praleido V. Bottą.
Puikiai važiavęs ir daugybę lenkimų atlikęs penktąją vietą užėmė Sebastianas Vettelis, vairuojantis raudonąjį „Ferrari“. Vokietis lenktynes pradėjo tik iš 16-osios pozicijos.
Itin greitas buvo ir Felipe Massa iš „Williams“ ekipos, sugebėjęs po starto iš antrojo dešimtuko finišą pasiekti septintoje vietoje.
Aštuntas varžybose liko „Force India“ komandos lenktynininkas Nico Hulkenbergas.
Devintas finišo liniją kirto Daniilas Kvyatas su „Red Bull“ bolidu, atlaikęs Romaino Grosjeano iš „Lotus“ komandos spaudimą. Prancūzas užėmė dešimtą vietą.
R. Grosjeanas taip pat gavo 5 sek. baudą už incidento sukėlimą, ratu lenkiant „Marussia“ komandos sportininką.
Lenktynėse nepasisekė F-1 veteranams Fernando Alonso ir Jensonui Buttonui. Sugedo abiejų „McLaren“ bolidai.
Važiavimo taip pat nebaigė Roberto Mehri iš „Manor“ ekipos. Kiti lenktynininkai išvengė rimtesnių incidentų ir gedimų.
Bendroje įskaitoje persvarą prieš komandos draugą padidino L. Hamiltonas. Brito sąskaitoje jau 151 taškas. N. Rosbergas klasifikuojasi antras su 134 taškais, trečias – S. Vettelis (108 taškai).
Konstruktorių Taurės įskaitoje neabejotina lyderė – „Mercedes“ komanda, pelniusi 285 taškus.
Kitas „Formulės-1“ etapas vyks birželio 21 d. Spielbergo trasoje, Austrijoje.