Kanados GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

logo 2016 Birželio 10 d. 22:36, Pirelli
Kanados „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse greičiausias taip pat buvo savo anktesnį rezultatą pagerinęs Lewisas Hamiltonas.
„Mercedes“ komandos atstovas vieną Monrealio trasos ratą su ultra minkštosiomis „Pirelli“ padangomis įveikė per 1:14.212.
Antrąjį laiką šįkart užfiksavo keturiskart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis su „Ferrari“ bolidu. Jis nuo brito atsiliko 0.257 sek.
Tuo metu trečioji vieta atiteko pirmenybių lyderiui kitam „Mercedes“ ekipos pilotui Nico Rosbergui.
Ketvirtąją vietą užėmė jauniausias „Formulės-1“ čempionato dalyvis Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu, už savęs penktoje pozicijoje palikęs komandos draugą Danielį Ricciardo.
[gallery id=1194 rand=rand]
Šeštas šiame važiavime liko Valtteri Bottas iš „Williams“ gretų, septintas – Jensonas Buttonas („McLaren“), o aštuntas – Kimi Raikkonenas su „Ferrari“.
Devintąją vietą užėmė „Force India“ ekipos lenktynininkas Nico Hulkenbergas. Dešimtuką užbaigė Carlosas Sainzas su „Toro Rosso“ automobiliu.

Įdomu tai, kad V. Bottas ir J. Buttonas pasiekė vienodą vieno rato įveikimo laiką – 1:15.213.
Daugiausiai laiko trasoje praleido Marcusas Ericssonas, pravažiavęs 51 ratą. Švedas užėmė 19-ąją vietą.
Primename, kad šeštadienį treniruotės vyks 17.00 val. Lietuvos laiku, o kvalifikacija prasidės 20.00 val.