Kinijos GP: kvalifikacijoje vėl triumfavo L. Hamiltonas

logo 2015 Balandžio 11 d. 11:08, Daimler
Kinijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje triumfavo „Mercedes“ komandos lyderis Lewisas Hamiltonas. Britas laimėjo jau trečiąją „Pole“ poziciją šį sezoną.
Dukart pasaulio čempionas vieną Šanchajaus trasos ratą įveikė per 1:35.782 sek.
Antrąją startinę vietą užėmė kitas „Mercedes“ ekipos sportininkas Nico Rosbergas. Jis nuo L. Hamiltono atsiliko vos 0.042 sek.
Trečioji pozicija atiteko praėjusio etapo nugalėtojui Sebastianui Vetteliui iš „Ferrari“.
Iš ketvirtosios bei penktosios startinių vietų sekmadienį startuos abu „Williams“ komandos pilotai: atitinkamai Felipe Massa ir Valtteri Bottas.
Šeštąją vietą užėmė Kimi Raikkonenas su „Ferrari“ bolidu. Suomis padarė klaidą viename iš posūkių ir neišnaudojo galimo potencialo.
[gallery id=1119 rand=rand]
Septintas liko Danielis Ricciardo iš „Red Bull“ komandos, aštuntas – „Lotus“ atstovas Romainas Grosjeanas.
Tuo metu dešimtuką užbaigė abu „Sauber“ ekipos lenktynininkai Felipe Nasras ir Markusas Ericssonas.
Kol kas greičiu nepasižymi „McLaren“ komanda. Abu jus pilotai Jensonas Buttonas ir Fernando Alonso nesugebėjo patekti į antrąją kvalifikacijos dalį. Jie lenktynėse startuos atitinkamai iš 17-osios ir 18-osios vietų.
Primename, kad Kinijos GP lenktynės prasidės sekmadienį 9.00 val. Lietuvos laiku.