Kinijos GP: penktadienio treniruotės Nr.1

logo 2014 Balandžio 18 d. 06:49, Ferrari
Kinijos GP lenktynių penktadienio pirmosiose treniruotėse greičiausią laiką užfiksavo dukart pasaulio čempionas Fernando Alonso. „Ferrari“ komandos lenktynininkas vieną ratą įveikė per 1:39.783.
Antroji vieta atiteko čempionato lyderiui Nico Rosbergui iš „Mercedes“ ekipos. Vokietis nuo ispano atsiliko kiek mažiau nei 0,4 sek.
Trečiąją poziciją užėmė „Red Bull“ komandos atstovas Danielis Ricciardo.
Ketvirtas pirmajame penktadienio važiavime liko Jensonas Buttonas iš „McLaren“ ekipos, penktas – „Force India“ bolidą vairuojantis Nico Hulkenbergas.
Du pastaruosius etapus laimėjęs Lewisas Hamiltonas užėmė aštuntąją vietą. „Mercedes“ komandos pilotas važiavimą baigė kiek anksčiau dėl problemų su bolido balansu.
Už jo devintoje vietoje liko čempiono vardą ginantis Sebastianas Vettelis („Red Bull“).
Labiausiai treniruotėse nepasisekė Kimi Raikkonenui, kuris turėjo nesklandumų su „Ferrari“ bolidu priekiu. Suomiui nepavyko įveikti nė vieno greito rato.
Šiame važiavime dvi komandos pasinaudojo pilotų-bandytojų pagalba. „Williams“ gretose Valtteri Bottą pakeitė Felipe Nasras (13 vieta), o „Sauber“ ekipoje Giedo van der Garde važiavo vietoj Adriano Sutilo.
Antrosios Kinijos GP lenktynių penktadienio treniruotės prasidės 9.00 val. Lietuvos laiku.