Komandų vadovai geriausiu 2015 m. pilotu išrinko L. Hamiltoną

logo 2015 Gruodžio 02 d. 00:04, Pirelli
Kasmet britų leidinio „Autosport“ rengiamuose rinkimuose, kuriuose F-1 komandų vadovai balsuoja už geriausius pilotus, triumfavo šiemet trečią kartą čempionu tapęs Lewisas Hamiltonas.
Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet „Formulės-1“ ekipų vadovų buvo paprašyta skirti savo turimus balus dešimčiai sportininkų, kurie jų manymu šiemet pasirodė geriausiai.
Kaip balsavo komandų vadovai oficialiai nėra skelbiama. Tačiau taškai sportininkams yra skiriami taip pat, kaip ir F-1: pirma vieta – 25 taškai, dešimta – 1 taškas.
Šiemet dešimt pergalių iškovojęs ir trečią kartą čempionu tapęs L. Hamiltonus buvo išrinktas geriausiu 2015 m. F-1 pilotu. Britas iš galimų 250 taškų surinko 229-is.
Antroje vietoje liko 49 taškais mažiau surinkęs „Ferrari“ ekipos atstovas Sebastianas Vettelis. Pastarasis nemenka persvara rinkimuose aplenkė antrąjį „Mercedes“ komandos pilotą – Nico Rosbergą.
Gerai F-1 komandų vadovai įvertino šiemet čempionate debiutavusį Maxą Verstappeną. Du kartus šį sezoną ketvirtoje vietoje finišavęs lenktynininkas rinkimuose užėmė ketvirtą vietą.
Pernai antra vieta turėjęs pasitenkinti Fernando Alonso, šių metų rinkimuose liko tik šeštas.
Praėjusių metų sezone tris pergales iškovojęs ir trečią vietą rinkimuose užėmęs Danielis Ricciardo šiemet liko devintas. Tuo tarpu jo komandos draugas Daniilas Kvyatas iš 10 pozicijos (2014 m.) šiemet pakilo į 5-ąją vietą.