L. Hamiltonas - daugiausiai pasaulyje uždirbantis lenktynininkas

logo 2014 Birželio 14 d. 07:35, Daimler
Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas yra daugiausiai pasaulyje uždirbantis lenktynininkas, skelbia žurnalas „Forbes“.
Leidinio paskelbtame daugiausiai uždirbančių sportininkų šimtuke britas užėmė 19 vietą. Rašoma, jog antrą vietą F-1 čempionate užimantis lenktynininkas per metus uždirba 32 mln. JAV dolerių.
21-oje vietoje atsidūrė L. Hamiltono varžovas ir buvęs komandos draugas Fernando Alonso. Pastarasis per metus uždirba 31 mln. JAV dolerių.
Įdomu tai, jog paminėti du sportininkai gali pasigirti didesniu atlyginimu nei pastaruosius keturis metus F-1 triumfavęs Sebastianas Vettelis. Pastarojo uždarbis – 19 mln. JAV dolerių. Su tokia suma sportininkas užėmė 83 vietą daugiausiai uždirbančių sportininkų šimtuke.
Į pastarąjį pateko ne tik F-1, bet ir NASCAR čempionato atstovai. 28-oje vietoje atsidūręs Dale‘as Earnhardtas jaunesnysis per metus uždirba 25,9 mln. JAV dolerių.
Daugkartininio NASCAR Sprint Cup nugalėtojo Jimmie Johnsono metinis uždarbis kiek mažesnis – 23,5 mln. JAV dolerių.
Paskutinis tarp lenktynininkų, patekusių į „Forbes“ sudarytą šimtuką – dar vienas NASCAR lenktynininkas – Jeffas Gordonas. Amerikietis su 18,7 mln. JAV dolerių atsidūrė 86-oje vietoje.
Pirmąją vietą „Forbes“ sudarytame daugiausiai uždirbančių sportininkų šimtuke užėmė boksininkas Floydas Mayweatheris. Pastarojo uždarbis įvertintas 105 mln. JAV dolerių.
Antroji vieta atiteko futbolo žvaigždei Cristiano Ronaldo. Portugalo uždarbis įvertintas 80 mln. JAV dolerių.