M. Schumacheris: nepraradau sugebėjimų nugalėti

logo 2011 Vasario 27 d. 12:35, Mercedes
Nepaisant to, jog sausio mėnesį Michaeliui Schumacheriui sukako 42 metai, daugkartinis „Formulės-1“ čempionas teigia nepraradęs sugebėjimų nugalėti lenktynėse.
Vokietis, po kelerių metų pertraukos pernai sugrįžęs į F-1, nepasirodė taip gerai kaip dauguma tikėjosi bei nepriminė to sportininko, kuris praeityje iškovojo septynis titulus.
Tačiau M. Schumacheris per daug nesureikšmina ne itin sėkmingo praėjusių metų sezono bei optimistiškai žiūri į ateitį.
„Biologinio laikrodžio atsukti neįmanoma. Faktas, kad nebesu toks, koks buvau prieš dešimt, penkiolika metų. Ar vis dar esu geras lenktynininkas? Manau, jog nepraradau sugebėjimų nugalėti“, - žurnalui „ADAC Motorwelt“ sakė vokietis.
M. Schumacheris, pernai grįžęs į „Formulę-1“, iškovojo 70 taškų mažiau nei jo komandos draugas Nico Rosbergas ir lenktynininkų įskaitoje liko devintas. Vokietis šiais metais toliau atstovaus „Mercedes“ ekipai.