M. Verstappenas: Helmutui Marko aš tapau nauju Vetteliu

logo 2018 Kovo 18 d. 17:16, Pixabay

Olandų pilotas Maxas Verstappenas pareiškė, kad jis tikisi pakartoti Sebastiano Vettelio sėkmę „Red Bull“ ekipoje – Maxo žodžiais, būtent to iš jo laukia „Red Bull“ koncerno konsultantas Helmutas Marko.

Maxas Verstappenas perėjo į „Red Bull“ komandą 2016 metais, kai Ispanijos GP etape pakeitė Daniilą Kvyatą. Jis laimėjo tas lenktynes, o po to, 2017 metais nugalėjo dar du kartus – Malaizijoje ir Meksikoje.

Verstappeno žodžiais, austrų kompanijos  konsultantas Helmutas Marko jame mato naują Sebastianą Vettelį  - patį sėkmingiausią „Red Bull“ jaunimo programos narį, kuris šio dešimtmečio pradžioje iškovojo keturis pasaulio čempiono titulus, o nuo 2015 metų lenktyniauja už „Ferrari“.

„Iš esmės, aš esu naujas jo projektas, su kuriuo jis nori pakartoti Vettelio istoriją ir laimėti čempionatus, - Verstappeno žodžius cituoja „Auto Bild“. – Aš tuo didžiuojuosi. Aš tikiuosi, kad kartu mes pasieksime to ir aš būsiu paskutiniu tokiu „projektu“.

Dabar Verstappenui 20 metų ir jis turi dar trejus metus, kad atimtų iš Vettelio pačio jauniausio čempiono titulą „Formulės- 1“ istorijoje.

„Aš žinau, kad Vettelis labai brangina savo visus rekordus, - pažymėjo Maxas.- Žinoma, aš labai džiaugsiuosi tapęs jauniausiu čempionu, bet rekordai nėra svarbiausia mano gyvenime. Jei aš paprasčiausiai tapsiu pasaulio čempionu, tai bus neblogai. Man tai yra visų svarbiausia“.