Malaizijos GP kvalifikacijoje nugalėjo L. Hamiltonas

logo 2015 Kovo 28 d. 12:39, Daimler
Permainingu oru vykusiose Malaizijos GP kvalifikaciniuose važiavimuose nugalėjo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Paskutinėje kvalifikacijos dalyje britas vieną greitą ratą įveikė per 1:49.834.
Kiek netikėtai antrąją vietą užėmė „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis, kuris nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko tik 0.074sek. Šį kartą tik trečią vietą užėmė antrasis „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas, kuris nuo komandos draugo atsiliko 0.465 sek.
Ketvirtoje ir penktoje vietose rytojaus lenktynėse pradės „Red Bull“ ekipos lenktynininkai Danielis Ricciardo ir Daniilas Kvyatas. Šeštas kvalifikacijoje liko „Toro Rosso“ jaunasis Maxas Verstappenas.
Septintoje vietoje kvalifikaciją baigė Felipe Massa iš „Williams“. Už jo lenktynėse startuos „Lotus“ komandos atstovas Romainas Grosjeanas. Devintoje vietoje liko antrasis „Williams“ lenktynininkas Valtteri Bottas, kuris ir toliau skundžiasi nugaros skausmais. Dešimtuką užbaigė Marcusas Ericssonas iš „Sauber“.
[gallery id=1114 rand=rand]
Antrosios kvalifikacijos dalies pradžioje visi lenktynininkai vienu metu išvažiavo į trasą, nes buvo laukiama lietaus. Šioje situacijoje labiausiai nukentėjo „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas, kuris norėdamas įveikti greitąjį ratą turėjo kovoti su lėtesniais varžovais. Todėl suomis liko tik vienuoliktoje vietoje.
„McLaren“ ekipos lenktynininkai Jensonas Buttonas bei Fernandas Alonso ir vėl nepateko į antrąją kvalifikacijos dalį. Vis dėlto, abu tvirtina, jog komanda žengė didelį žingsnį į priekį. O ispanas susirinkusiems žurnalistams tikino, kad nebeilgai dalins interviu po pirmosios kvalifikacijos dalies.
„Manor“ komandos lenktynininkai turės laukti teisėjų sprendimo, ar jiems bus leista dalyvauti rytojaus lenktynėse. Willas Stevensas taip ir nepasirodė kvalifikacijoje, o Roberto Merhi netilpo į 107 proc. taisyklės ribas.