„McLaren“ šiemet tikisi titulų

logo 2012 Sausio 30 d. 08:22, McLaren
McLaren“ komandos vadovas Martinas Whitmarshas neslepia, kad ekipa šią žiemą išsijuosusi dirba tam, kad pagaliau, po gana ilgos pertraukos, vėl laimėtų pasaulio čempionų vardus.
„Visi „McLaren“ deda visas įmanomas žmogiškas pastangas, kad antrąją vietą iškeistume į pirmąją“, - oficialiai sporto interneto svetainei „Formula1.com“ pažymėjo britas.
„Tai tęsiasi visą žiemą ir tame daug asmeninio pasiaukojimo, tačiau nemanau, kad mūsų žmonės visa tai taip pavadintų. „Formulės-1“ pasaulio atstovai yra itin motyvuota žmonių grupė, o „McLaren“ darbuotojai yra net dar labiau užsivedę nei kiti“, - užtikrino ekipos atstovas.
„McLaren“ per 46 metus laimėjo 20 pasaulio čempionų titulų – kas ir kas vertintų, tai stulbinantis pasiekimas. Patikėkite manimi – mes tikrai ruošiamės papildyti šį kraitį“, - pridūrė jis.
Lenktynininkų tarpe „McLaren“ paskutinį kartą triumfavo 2008 m., kai čempionu tapo Lewisas Hamiltonas, tačiau komandų įskaitoje ekipa paskutinį kartą laimėjo tik 1998 m., nors po to net septynis kartus liko antra.