„Mercedes“ baiminasi netekti praeityje Monake turėto pranašumo

logo 2014 Gegužės 21 d. 07:30, Daimler
Vienas iš „Mercedes“ ekipos vadovų Toto Wolffas neslepia, jog baiminasi, kad komanda dėl pakitusių bolidų šiemet Monake gali neturėti tokio pranašumo prieš varžovus, kokiu galėjo pasigirti 2012-2013 m.
2012 m. sidabrinėms strėlėms Monte Karle „pole“ iškovojo Michaelis Schumacheris. Tačiau vokietis taip ir nestartavo iš „pole“ pozicijos dėl jam pritaikytos starto pozicijų baudos, kuri sportininkui buvo skirta po Ispanijos GP.
Pernai „pole“ iškovojo ir varžybose nugalėjo kitas „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas.
Praėjusius pora metų „Mercedes“ kentėjo nuo greitai perkaistančių padangų. Tačiau Monake, kur daugeliui būdavo sunku greitai sušildyti padangas, sidabrinių strėlių problema virsdavo pranašumu.
T. Wolffas baiminasi, kad dėl šiemet stipriai pasikeitusių bolidų „Mercedes“ Monake gali nebeturėti tokios persvaros prieš varžovus, kokią turėjo pastaruosius du metus.
„Praeityje tokioje prasto sukibimo trasoje kaip Monakas mes sugebėdavome ilgą laiką išlaikyti gerą padangų būklę“, – pasakojo „Mercedes“ atstovas T. Wolffas.
„Tačiau dabar tokių problemų su padangomis, kokios buvo anksčiau, nebėra.“
„Manau, kad šį kartą jėgainės galia nebus itin svarbi. Tačiau Monakas visada išlieka kitoks. Yra komanda, kuri turi akivaizdų pranašumą. Tačiau tokioje miesto trasoje kaip Monakas viskas gali būti kitaip. Mes ten nugalėjome pernai. Tai buvo pirmasis mūsų pakilimas. Norėtume pakartoti tokį rezultatą.“