„Mercedes Stars & Cars“ renginyje triumfavo D. Juncadella

logo 2015 Gruodžio 13 d. 12:59, Daimler
Danielis Juncadella triumfavo šį savaitgalį Štutgarte (Vokietija) vykusiame „Mercedes“ renginyje – „Stars & Cars“. Tuo tarpu pirmas dvi vietas šių metų F-1 čempionate iškovoję Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas pasirodymą baigė pusfinalyje.
Pakeliui link finalo D. Juncadella nugalėjo Lucasą Auerį ir Berndą Schneiderį. Pusfinalyje ispanas įveikė F-1 „Mercedes“ komandos pilotą Nico Rosbergą.
Kitas finalo dalyvis, Pascalis Wehrleinas, nugalėjo buvusius F-1 pilotus Jeaną Alesi ir Davidą Coulthardą. Pusfinalyje vokietis įveikė šiemet trečią F-1 čempiono titulą iškovojusį Lewisą Hamiltoną.
Atkrintamosiose varžybose L. Hamiltonas triumfavo dvikovoje prieš F-1 čempioną Miką Hakkineną. Tuo tarpu N. Rosbergas kelyje link pusfinalio įveikė Michaelio Schumacherio sūnų Micką.
Finalinėse lenktynėse, kuriuose sportininkai lenktyniavo „Mercedes-Benz SLS GT3“, du kartus nugalėjęs P. Wehrleiną, pergalę šventė D. Juncadella.