logo 2015 Gruodžio 21 d. 10:00, Force India
F-1.LT svetainė toliau apžvelgia kandidatus, pretenduojančius į šių metų geriausiuosius. Ketvirtoji nominacija – metų pažanga.
> Spauskite čia ir balsuokite!
Iš dukterinės komandos – į pagrindę
[picture id=70996 width=487 height=325]
Daniilas Kvyatas yra vos 21-erių amžiaus, tačiau „Formulėje-1“ praleido jau du sezonus. Po praėjusių metų „Toro Rosso“ komandoje rusas persikėlė į „Red Bull“.
Pernai jaunasis sportininkas užėmė 15-ąją vietą bendroje įskaitoje, užimdamas 9-ąją aukščiausią vietą lenktynėse.
Šiemet D. Kvyato rezultatai kur kas geresni. Jis surinko 87 taškais daugiau, užėmė 7-ąją vietą galutinėje rikiuotėje ir pralenkė labiau patyrusį komandos draugą Danielį Ricciardo.
Vengrijoje D. Kvyatas iškovojo pirmąjį savo podiumą bei pelnė antrą vietą.
S. Perezas įsitvirtino „Force India“ gretose
[picture id=72332 width=487 height=325]
Sergio Perezas šį sezoną surinko daugiau taškų ir taip pat pralenkė savo komandos draugą Nico Hulkenbergą.
Tiesa, vokietis turėjo nemažai techninių kliūčių, kurios neleido pranokti varžovo, tačiau tai nesumenkina S. Perezo pasiekimų.
Rusijoje 25-erių meksikietis užlipo ant trečiojo apdovanojimų pakylos laiptelio, o galutinėje įskaitoje liko devintas su 78 taškais.
Šiemet S. Perezas baigė net 18 lenktynių iš 19.
S. Vettelis įgyvendino vaikystės svajonę
[picture id=72624 width=487 height=325]
Sebastianas Vettelis ilgą laiką svajojo kadanors vairuoti raudonąjį „Ferrari“ bolidą. Šiemet vokietis pagaliau svajones pavertė realybe.
Keturiskart pasaulio čempionas po vieno prasčiausių sezonų karjeroje su „Red Bull“ perėjo į italų gretas ir iškovojo tris pergales.
Daugiau niekam, apart „Mercedes“ komandos pilotų, nepavyko laimėti lenktynių. Bendroje įskaitoje S. Vettelis liko trečias ir sutriuškino komandos draugą Kimi Raikkoneną.
F. Massa – vienas vyriausių „Formulės-1“ dalyvių
[picture id=71625 width=487 height=325]

„Williams“ gretose jau antrus metus lenktyniavęs Felipe Massa demonstruoja, kad dar turi parako ir nėra lėtesnis už jaunesnius oponentus.
34-erių pilotas šį sezoną pakilo viena pozicija aukštyn ir užėmė 6-ąją vietą bendroje įskaitoje.
Austrijoje ir Italijoje brazilas dukart finišavo trečioje pozicijoje. Trūko visai nedaug, kad galutinėje rikiuotėje F. Massa būtų pranokęs ir greitąjį suomį Valtteri Bottą.
Nuskriaustas R. Grosjeanas keičia komandą
[picture id=72659 width=487 height=325]
Šį sezoną Romainas Grosjeanas nebuvo patenkintas savo role „Lotus“ komandoje. Didžiąją dalį lenktynių penktadienio pirmojoje treniruotėje jis turėdavo užleisti vietą Jolyonui Palmeriui.
Nepaisant to, prancūzas buvo kur kas greitesnis už komandos draugą Pastorą Maldonado ir bendroje įskaitoje iš 14-osios vietos pakilo į 11-ąją.
Belgijoje R. Grosjeanui pavyko užimti trečiąją vietą.
Kitąmet prancūzas pilotuos naujokės „Haas“ ekipos bolidą.