Monako GP kvalifikacijoje nugalėjo L. Hamiltonas

logo 2015 Gegužės 23 d. 16:03, Daimler
Monako „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje nugalėjo „Mercedes“ ekipos pilotas Lewisas Hamiltonas. Britui tai buvo jau 43-oji „Pole“ pozicija karjeroje ir pirmoji Monake.
Lenktynininkas vieną trasos ratą įveikė per 1:15.098 sek. ir aplenkė komandos draugą Nico Rosbergą 0.342 sek. Vokietis keletą kartų klydo pirmajame posūkyje.
Trečiąją vietą pelnė „Ferrari“ ekipos atstovas Sebastianas Vettelis, kuris nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko 0.751 sek.
Ketvirtoje ir penktoje vietose lenktynes pradės „Red Bull“ pilotai Danielis Ricciardo ir Daniilas Kvyatas. Šeštoje vietoje liko antrasis „Ferrari“ lenktyninkas Kimi Raikkonenas.
[gallery id=1127 rand=rand]
Septintas buvo puikiai pasirodęs Sergio Perezas iš „Force India“. Ir toliau gerą formą pademonstravo jaunasis „Toro Rosso“ lenktynininkas Carlosas Sainzas, kuris užėmė aštuntą vietą. Devintoje liko „Lotus“ pilotas Pastoras Maldonado. Dešimtuką užbaigė antrasis „Toro Rosso“ ekipos lenktynininkas Maxas Verstappenas.
Dėl vėsaus oro visiems lenktynininkams buvo sunku priversti tinkamai dirbti padangas. Labiausiai nuo to kentėjo „Williams“ pilotai Valteri Bottas ir Felipe Massa. Pirmasis net nepateko į antrąją kvalifikacijos dalį, o antrasis užėmė tik 14 vietą.
Vėl nepasisekė Fernandui Alonso, kurio „McLaren“ bolidas sugedo antrojoje kvalifikacijos dalyje.
Primename, kad lenktynės vyks sekmadienį 15.00 val.