MotoGP: Aragone pirmas startuos C. Stoneris

logo 2010 Rugsėjo 18 d. 20:19, Bridgestone Motorsports
„Pole“ poziciją pirmą kartą naujoje Aragono (Ispanija) trasoje rengiamoms „MotoGP“ lenktynėms pelnė Casey Stoneris („Ducati“).
Kvalifikacijoje po penkių mėnesių pertraukos triumfavęs australas geresnį pasirodymą paaiškino sėdėjimo pozicijos ir motociklo derinimo pakeitimais.
Pačioje važiavimų pabaigoje „pole“ pozicijos tik per plauką neiškovojo Dani Pedrosa („Honda“). Ispanas dalį trasos įveikė greičiau nei australas, tačiau išslydo viename iš posūkių ir liko trečias. Antrąją starto poziciją pelnė pirmenybių lyderis Jorge Lorenzo („Yamaha“).
Toliau prastesnę nei buvo įprasta formą demonstruoja po traumos sveikstantis Valentino Rossi („Yamaha“). Peties skausmą stabdymo metu jaučiantis italas liko septintas.
„MotoGP“ lenktynių Aragone sekmadienį pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku. „Viasat Sport Baltic“ televizija 23.55 val. rodys šių varžybų vaizdo įrašą.