MotoGP. Assene per plauką „pole“ iškovojo M. Simoncelli

logo 2011 Birželio 24 d. 18:44, Honda
Kvalifikaciją „MotoGP“ lenktynėms Assene, Olandijoje, laimėjo „Gresini Honda“ lenktynininkas Marco Simoncelli, pelnęs antrąją savo karjeroje „pole“ poziciją.
Italas vos 0,009 sek. pranoko antroje vietoje likusį „Yamaha“ motociklininką Beną Spiesą. Čempionato lyderis Casey Stoneris, lenktyniaujantis „Honda“ motociklu, liko trečias.
Pirmą kartą komandos draugui šiemet nusileidęs „Yamaha“ lyderis Jorge Lorenzo tenkinosi tik ketvirtąja vieta. Sulaužyta pėda važiuojantis „Honda“ motociklininkas Andrea Dovizioso užėmė penktąją vietą, o vos prieš savaitę raktikaulį susilaužęs „Tech 3 Yamaha“ komandos narys Calas Crutchlow – šeštąją.
Prastų pasirodymų kvalifikaciniuose važiavimuose seriją pratęsė „Ducati“ žvaigždė Valentino Rossi, vairavęs 2012 m. modelio motociklą. Vienuoliktąją poziciją užėmusį italą ir vėl, kaip praėjusį savaitgalį, aplenkė antrarūšės „Cardion Ducati“ komandos narys Karelas Abrahamas.
Ir šį savaitgalį rikiuotėje nėra raktikaulį Le Mane (Prancūzija) prieš kelias savaites susilaužiusio Dani Pedrosos. „Honda“ motociklą iš jo perėmęs Hiroshi Aoyama liko dvyliktas.
Kitaip nei visos kitos „MotoGP“ lenktynės, varžybos Assene vyks šeštadienį, o ne sekmadienį. Startas bus duotas 16.00 val. Lietuvos laiku.