MotoGP. Australijoje „pole“ iškovojo M. Marquezas

logo 2015 Spalio 17 d. 10:35, Honda Racing
Australijoje, Phillip Island trasoje, vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo Marcas Marquezas. Tuo tarpu vienodus rato įveikimo laikus užfiksavę Andrea Iannone ir Jorge Lorenzo liko atitinkamai antroje ir trečioje vietose.
M. Marqeuzas į priekį įsiveržė vieną trasos ratą įveikęs per 1 min. ir 28,731 sek., tuo pačiu artimiausią varžovą aplenkęs trimis dešimtosiomis sekundės dalimis. Kiti sportininkai vėliau pagerino savo rezultatus. Tačiau vieną trasos ratą greičiau įveikė ir M. Marquezas – 1 min. 28,364 sek.
Andrea Iannone ir Jorge Lorenzo kartu kirto finišo liniją ir turėjo tenkintis antra bei trečia startinėmis pozicijomis. Nors ispanas ir liko nepatenkintas italo elgesiu, „Yamaha“ lenktynininkas gali pasidžiaugti nebent tuo, jog pagrindinis jo varžovas kovoje dėl čempiono titulo Valentino Rossi kvalifikacijoje liko tik septintas.
„MotoGP“ lenktynės Phillip Island trasoje prasidės sekmadienį 08:00 val. Lietuvos laiku.