MotoGP. Austrijoje - trečioji iš eilės M. Marquezo „pole“

logo 2017 Rugpjūčio 12 d. 17:24, HRC

Greičiu pranokęs abu „Ducati“ lenktynininkus, „Honda“ atstovas Marcas Marquezas Austrijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje iškovojo trečią iš eilės „pole“ poziciją šių metų sezone.

Kvalifikacinių važiavimų metu minėtasis M. Marquezas vieną „Red Bull Ring“ trasos ratą įveikė per 1 min. 23,473 sek. ir artimiausią varžovą lenkė daugiau nei puse sekundės.

Savo rezultatus pagerinę „Yamaha“ lenktynininkai Valentino Rossi, Maverickas Vinalesas ir „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso atsilikimą nuo čempionato lyderio sumažino iki 0,340 sek. Bet iki važiavimų pabaigos likus vos minutei, M. Marquezas geriausią savo rezultatą pagerino dar dviem dešimtosiomis sekundės dalimis ir iškovojo „pole“ poziciją.

Greta ispano pirmoje startinėje eilėje lenktynes pradės du „Ducati“ motociklininkai - minėtasis A. Dovizioso ir Jorge Lorenzo, kurie nuo „Honda“ lenktynininko atsiliko atitinkamai 0,144 sek. ir 0,386 sek.

Ketvirtą startinę vietą šiandien vykusioje kvalifikacijoje iškovojo „Yamaha“ lenktynininkas M Vinalesas, kuris greičiu pranoko penktoje vietoje likusį „Pramac“ komandos atstovą Danilo Petruccį.

Paskutinė vietą antroje startinėje eilėje atiteko „Tech 3“ ekipos lenktynininkui Johannui Zarco.

V. Rossi šį kartą turėjo pasitenkinti septinta vieta. Italas kvalifikacijoje aplenkė du „Honda“ motociklais važiavusius sportininkus - Danį Pedrosą ir Calą Crutchlow.

Prieš metus „Red Bull Ring“ trasoje „pole“ iškovojęs Andrea Iannone šį kartą liko tik dešimtas.

„MotoGP“ lenktynės Austrijoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.