MotoGP. Austrijoje vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo A. Iannone

logo 2016 Rugpjūčio 13 d. 20:21, Ducati
„Ducati“ lenktynininkas Andrea Iannone užfiksavo geriausią rezultatą ir šiandien Austrijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje iškovojo „pole“ poziciją. Italui tai antras kartas, kai „MotoGP“ čempionate pavyko iškovoti pirmą startinę poziciją.
„Ducati“ lenktynininkai „Red Bull Ring“ trasoje buvo greičiausi trejose treniruotėse iš keturių ir daugelis manė, kad būtent jie kovos dėl „pole“ pozicijos. Tačiau „Ducati“ sportininkus išskyrė ir antrą startinę vietą iškovojo Valentino Rossi.
Sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus į pirmąją vietą pakilo „Yamaha“ atstovas Jorge Lorenzo. Po kurio laiko varžovą į antrąją poziciją nustūmė skausmą šonkaulių srityje vis dar jaučiantis A. Iannone. Tiesa, J. Lorenzo tuo metu nuo italo atsilikinėjo tik 0,016 sek.
Andrea Dovizioso, vieną ratą įveikęs per 1 min. 23,598 sek., pakilo į pirmąją vietą. Rankų nenuleidęs J. Lorenzo, iki važiavimų pabaigos likus vos 90 sek., pagerino italo rezultatą ir pakilo į rikiuotės priekį. Tik paskutiniuoju bandymu A. Dovizioso pavyko aplenkti ispaną ir trumpam susigrąžinti prarastą poziciją.
Tačiau nei A. Dovizioso, nei J. Lorenzo nebuvo lemta iškovoti „pole“ pozicijos. Abu šiuos sportininkus greičiu pranoko daugkartinis „MotoGP“ čempionas V. Rossi. Vis dėlto sėkmė šypsojosi ne „Yamaha“ lenktynininkui, o paskui jį važiavusiam A. Iannone, kuris užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių ir iškovojo „pole“ poziciją.
„Ducati“ sportininkus išskyręs V. Rossi turėjo pasitenkinti antra vieta, o kurį laiką kvalifikacijoje pirmavęs J. Lorenzo liko ketvirtas.
Treniruočių metu nuo motociklo kritęs ir kairįjį petį išsinarinęs čempionato lyderis Marcas Marquezas svarbiausiuose šios dienos važiavimuose iškovojo penktą startinę poziciją.
„MotoGP“ lenktynės „Red Bull Ring“ trasoje sekmadienį prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.