MotoGP. Čekijoje vykusioje kvalifikacijoje greičiausias M. Marquezas

logo 2016 Rugpjūčio 20 d. 16:59, HRC
Marcas Marquezas Brno (Čekija) trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių ir iškovojo „pole“ poziciją.
Kurį laiką svarbiausiuose dienos važiavimuose pirmavo Jorge Lorenzo, kuris buvo greičiausias ir trečioje treniruotėje.
Ispanas pirmąjį greitąjį ratą įveikė per 1 min. 54,959 sek. ir daugiau nei puse sekundės lenkė artimiausią varžovą.
M. Marquezas, užfiksavęs savo geriausią rezultatą, „Yamaha“ lenktynininko persvarą sumažino iki 0,3 sek. Tiesa, J. Lorenzo įveikė ratą dar greičiau ir taip vėl padidino atotrūkį nuo varžovų.
Vis dėlto kvalifikaciją puikiai užbaigė M. Marquezas, kuris paskutiniuoju bandymu vieną Brno trasos ratą įveikė per 1 min. 54,596 sek. Ispanui nesutrukdė net ir tai, jog paskutiniame posūkyje teko aplenkti Valentino Rossį, o starto/finišo liniją kirsti važiuojant paskui Polą Espargaro.
Nuo čempionato lyderio atsilikęs 0,2 sek., J. Lorenzo turėjo pasitenkinti antra vieta. O paskutinė vietą pirmoje startinėje eilėje atiteko „Ducati“ atstovui Andrea Iannone.
Antroje startinėje eilėje pozicijas išsidalino Aleixas Espargaro, Hectoras Barbera ir V. Rossi.
„MotoGP“ lenktynės Brno trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.