MotoGP. Įtikinama J. Lorenzo pergalė namuose

logo 2010 Liepos 04 d. 16:21, Yamaha
Jorge Lorenzo („Yamaha“) laimėjo šiandien vykusias Katalonijos „MotoGP“ lenktynes Barselonoje (Ispanija) ir taip dar labiau padidino savo milžinišką persvarą šių metų čempionate.
Ispanas pirmoje lenktynių pusėje turėjo ginti savo poziciją nuo Andrea Dovizioso, tačiau italas nesuvaldė savo „Honda“ motociklo ir išlėkė iš trasos. Nuo to momento lyderiui jau nebeprilygo niekas – jis ramiai pasiekė finišą ir pelnė dar vieną pergalę.
Antrąją vietą po kovos su Casey Stoneriu („Ducati“) pelnė Dani Pedrosa („Honda“), o australui, varžybų pradžioje kovojusiam ir dėl pirmosios pozicijos, teko tenkintis trečiąja vieta.
Penkias pergales per septynerias šių metų „MotoGP“ čempionato lenktynes iškovojęs J. Lorenzo pirmenybėse jau 52 taškais lenkia artimiausią persekiotoją D. Pedrosą. A. Dovizioso, žengiantis trečias, atsilieka dar 22 taškais.
Kitos „MotoGP“ čempionato lenktynės liepos 18 d. bus surengtos Vokietijoje, Sachsenringo trasoje.