MotoGP. J. Lorenzo San Marino GP pradės iš „pole“ pozicijos

logo 2016 Rugsėjo 10 d. 17:06, Yamaha
„Yamaha“ lenktynininkas Jorge Lorenzo buvo greičiausias šiandien Misano trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje ir po keturių mėnesių pertraukos iškovojo „pole“ poziciją.
Po pirmųjų bandymų ispanas buvo puse sekundės greitesnis už čempionato lyderį Marcą Marquezą.
Vėliau abu sportininkai dar kartą pasirodė trasoje ir pagerino savo rezultatus. J. Lorenzo vieną ratą įveikė per 1 min. 32,076 sek. ir pagerino Misano trasos rekordą.
Kvalifikacijai artėjant prie pabaigos, M. Marquezas bandė sumažinti atsilikimą nuo „Yamaha“ lenktynininko, tačiau tai darė nesėkmingai. Tuo tarpu J. Lorenzo pirmasis ratą įveikė greičiau nei per 1 min. 32 sek. ir dar kartą pagerinęs trasos rekordą iškovojo „pole“ poziciją.
Valentino Rossi po pirmojo bandymo buvo tik septintas. Vėliau italas sugebėjo sumažinti atsilikimą nuo J. Lorenzo iki 0,266 sek. Tiesa, teisėjai anuliavo V. Rossį rezultatą už trasos ribų nepaisymą.
Po kurio laiko italas vieną Misano trasos ratą įveikė per 1 min. 32,216 sek. ir iškovojo antrą startinę poziciją.
Silverstoune pirmąją pergalę iškovojęs „Suzuki“ atstovas Maverickas Vinales paskutinėmis kvalifikacijos minutėmis pakilo į trečiąją vietą, tuo tarpu M. Marquezas liko ketvirtas.
„MotoGP“ lenktynės Misano trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.