MotoGP. Jereze greičiausias V. Rossi

logo 2016 Balandžio 23 d. 16:55, Yamaha
Šiandien Jereze (Ispanija) vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje ispanams nuotaiką sugadino ir „pole“ poziciją iškovojo „Yamaha“ lenktynininkas Valentino Rossi.
Kurį laiką dėl pirmos startinės pozicijos kovojo du vietos herojai – Jorge Lorenzo ir Marcas Marquezas. Tačiau juos abu greičiu pranoko ir „pole“ poziciją iškovojo V. Rossi, vieną trasos ratą įveikęs per 1 min. ir 38,736 sek.
Italas kurį laiką buvo tik trečias. Tačiau paskutiniuoju savo bandymu sportininkas pranoko varžovus ir pakilo į pirmąją vietą.
Nuo komandos draugo atsilikęs 0,122 sek. antras kvalifikacijoje liko J. Lorenzo. Tuo tarpu M. Marquezas turėjo pasitenkinti trečia vieta. Ispanas nuo „pole“ poziciją iškovojusio italo atsiliko 0,155 sek.
„Suzuki“ lenktynininkų dvikovoje triumfavo Maverickas Vinalesas, kvalifikacijoje įveikęs komandos draugą Aleixą Espargaro ir iškovojęs penktą startinę poziciją. Pastaruosius du sportininkus greičiu pranoko „Ducati“ atstovas Andrea Dovizioso, kuris liko ketvirtas.
„MotoGP“ lenktynės Jerezo trasoje prasidės sekmadienį 15:00 val. Lietuvos laiku.