MotoGP. Jereze pirmas startuos C. Stoneris

logo 2011 Balandžio 02 d. 17:44, Honda
Antrąsias „MotoGP“ lenktynes, vyksiančias Jereze (Ispanija), iš pirmosios starto pozicijos pradės „Honda“ motociklininkas Casey Stoneris.
Pirmąsias sezono varžybas Katare laimėjęs australas iškovojo „pole“, nors po geriausio savo mėginimo išlėkė iš trasos jau pirmame posūkyje.
Antrąją vietą kvalifikacijoje užėmė jo komandos draugas Dani Pedrosa, kurio po šio savaitgalio laukia raktikaulio operacija, siekiant atlaisvinti spaudžiamą arteriją. Kol kas ispanas kenčia nuo kairės rankos tirpimo ir greičiau pavargsta lenktynių metu.
Vienintelis „Honda“ porai kvalifikacijoje prilygo „Yamaha“ atstovas Jorge Lorenzo. „MotoGP“ čempionas nuo D. Pedrosos atsiliko 0,161 sek. ir neabejotinai bandys pasinaudoti šio negalavimais lenktynių metu.
Mažiau nei sekunde nuo C. Stonerio atsiliko tik šeši sportininkai. Tarp jų, be jau minėtų, dar pateko Benas Spiesas („Yamaha“), taip pat kritęs pirmame posūkyje, bei Marco Simoncelli ir Andrea Dovizioso (abu „Honda“).
Savo pagrindinį „Ducati“ motociklą kvalifikacijos pradžioje sudaužęs ir vėliau atsarginiu važiavęs Valentino Rossi atrodo neatpažįstamas ir liko tik dvyliktas, iškart už komandos draugo Nicky Haydeno.
Ispanijos „MotoGP“ lenktynių Jereze sekmadienį pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku. Tiesiogiai varžybas transliuos „Viasat Sport Baltic“ televizija.