MotoGP. M. Marquezas Italijoje iškovojo šeštąją „pole“

logo 2014 Gegužės 31 d. 19:55, Honda
Marcas Marquezas triumfavo šiandien Mugello (Italija) trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Ispanas greičiu pranoko antroje vietoje likusį vietos herojų Andrea Iannone ir iškovojo šeštąją „pole“ poziciją iš eilės.
„Honda“ lyderis antroje kvalifikacijos dalyje vieną trasos ratą įveikė per 1 min. ir 47,270 sek. Nors sportininkas šio rezultato vėliau taip ir nepagerino, to pakako pirmai starto pozicijai iškovoti.
Kiek netikėtai pagrindiniu M. Marquezo konkurentu šiandien tapo „Pramac Ducati“ atstovas A. Iannone, kuris nuo ispano atsiliko mažiau nei 0,2 sek. ir turėjo tenkintis antra vieta. Italas geriausią rezultatą užfiksavo važiuodamas su minkštomis padangomis.
Paskutinė vieta pirmoje startinėje eilėje atiteko „Yamaha“ lenktynininkui Jorge Lorenzo. Daug prasčiau sekėsi ispano komandos draugui Valentino Rossi, kuris šios dienos kvalifikacijoje liko tik 10-as.
Gerą tempą rytinėje treniruotėje pademonstravęs Dani Pedrosa po pietų liko ketvirtas. Penktoji startinė vieta atiteko nuo motociklo kritusiam Polui Espargaro. Tuo tarpu paskutinę poziciją antroje startinėje eilėje užėmė „Ducati“ atstovas Calas Crutchlow.
Rytoj Mugello trasoje vyksiančios „MotoGP“ čempionato lenktynės prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.