MotoGP. Motegi trasoje „pole“ iškovojo J. Lorenzo

logo 2015 Spalio 10 d. 12:06, Yamaha Racing
Motegi (Japonija) trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo komandos draugą Valentino Rossį įveikęs Jorge Lorenzo.
Ispanas buvo greičiausiais visuose iki tol vykusiuose važiavimuose. Tačiau pirmąją startinę poziciją iškovojo tik paskutiniuoju bandymu. J. Lorenzo tapo pirmuoju „MotoGP“ lenktynininku, kuriam vieną Motegi trasos ratą pavyko įveikti greičiau nei per 1 min. ir 44 sek.
Ispanas tik pačioje važiavimų pabaigoje pagerino savo rato įveikimo laiką ir antroje vietoje likusį V. Rossi aplenkė vos 0,081 sek.
Paskutinėmis važiavimų minutėmis savo paties rezultatą pagerino ir Marcas Marquezas. Tačiau ispanas liko trečias, nuo J. Lorenzo atsilikęs 0,4 sek.
Kvalifikacija itin nesėkmingai susiklostė Alexui de Angelis. Sportininkas krito nuo motociklo ir buvo išgabentas į netoliese esančią Dokkyo ligoninę. Teigiama, kad po avarijos lenktynininkas buvo sąmoningas ir kvėpavo.
„MotoGP“ lenktynės Motegi trasoje sekmadienį prasidės 08:00 val. Lietuvos laiku.