MotoGP. Ostine vykusioje kvalifikacijoje greičiausias M. Marquezas

logo 2016 Balandžio 09 d. 23:44, HRC
Marcas Marquezas užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių ir iškovojo pirmą startinę vietą Ostino (JAV) trasoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Tai ketvirtoji iš eilės ispano „pole“ pozicija Ostine.
M. Marquezas vieną trasos ratą įveikė per 2 min. 03,188 sek. ir pakilo į pirmąją vietą. Kurį laiką atrodė, kad niekas rimčiau taip ir nesugebės pasipriešinti ispanui Ostine, kur sportininkas visų treniruočių metu buvo itin greitas.
Jorge Lorenzo antruoju bandymu vieną ratą įveikė per 2 min. 03,257 sek. ir vos 0,069 sek. nusileido „pole“ poziciją iškovojusiam M. Marquezui.
Kiek mažiau nei puse sekundės nuo ispano atsilikęs Valentino Rossi turėjo pasitenkinti trečia vieta.
Andrea Iannone kvalifikacijoje liko ketvirtas, tačiau pritaikius baudą už Argentinoje sukeltą avariją, italas lentynes pradės trimis pozicijomis žemiau.
Treniruočių metu nuo motociklo kritęs ir traumą patyręs Jackas Milleris kvalifikacijoje nedalyvavo. Sportininkas nestartuos ir rytoj vyksiančiose varžybose.
„MotoGP“ lenktynės Ostino trasoje prasidės sekmadienį 22:00 val. Lietuvos laiku.