MotoGP. Trečia iš eilės J. Lorenzo „pole“

logo 2010 Liepos 03 d. 16:51, Yamaha
Pirmąją starto poziciją Katalonijos „MotoGP“ lenktynėms Barselonoje (Ispanija) šiandien vykusioje kvalifikacijoje pelnė „Yamaha“ motociklininkas Jorge Lorenzo. Tai jau trečioje iš eilės ispano pelnyta „pole“.
Iš antrosios vietos lenktynes sekmadienį pradės „Ducati“ atstovas Casey Stoneris. Tai geriausias australo pasirodymas šiemet, jei atmestume pirmąsias sezono varžybas Katare, kurias iš „pole“ pozicijos pradėjęs motociklininkas vėliau pirmaudamas krito ir finišo nepasiekė.
Greičiu kvalifikacijoje vėl nustebino geriau už gamyklinės „Honda“ komandos lenktynininkus pasirodęs „LCR Honda“ ekipos atstovas Randy de Puniet. Dviejuose etapuose prieš tai antrąją starto pozicija pelnęs prancūzas šį kartą užėmė trečiąją vietą.
Valentino Rossi ant „Yamaha“ motociklo pakeitęs 41 m. amžiaus japonas Wataru Yoshikawa kvalifikacijoje nugalėjusiam komandos draugui nusileido net 3,713 sek. ir liko pats paskutinis.
Lenktynių Barselonoje sekmadienį pradžia – 15.00 val. Lietuvos laiku. Tiesiogiai varžybas transliuos „Viasat Sport Baltic“ televizija.