MotoGP. Vokietijoje M. Marquezas iškovojo „pole“, J. Lorenzo du kartus krito nuo motociklo

logo 2016 Liepos 16 d. 18:12, HRC
Marcas Marquezas ketvirtus metus iš eilės buvo greičiausias Vokietijoje vykusioje „MotoGP“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu čempiono titulą ginantis Jorge Lorenzo ne kartą krito nuo motociklo.
Paskutiniuoju bandymu M. Marquezas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 21,160 sek. ir antroje vietoje likusį varžovą aplenkė 0,412 sek.
J. Lorenzo pirmoje kvalifikacijos dalyje, aštuntame trasos posūkyje, krito nuo motociklo. Tačiau sportininko rezultatas buvo pakankamai geras, jog jis galėtų toliau tęsti kovą dėl aukštesnės pozicijos.
Ispanas vienu metu buvo septintas ir puse sekundės atsilikinėjo nuo M. Marquezo. Sportininko sėkmė nelydėjo. J. Lorenzo pirmame trasos posūkyje antrą kartą krito nuo motociklo ir šiandien vykusioje kvalifikacijoje liko vienuoliktas.
Antroji startinė vieta atiteko „Ducati“ motociklu važiavusiam Hectorui Barberai. Tuo tarpu dėl čempiono titulo kovojantis Valentino Rossi rytojaus lenktynes pradės iš trečios pozicijos.
Danilo Petrucci užfiksavo tokį patį rezultatą, kaip ir V. Rossi, tačiau „Pramac Ducati“ komandos lenktynininkas liko ketvirtas, kadangi „Yamaha“ atstovo antrasis greitas ratas buvo geresnis.
Rytoj Vokietijoje vyksiančios „MotoGP“ lenktynės prasidės 15:00 val. Lietuvos laiku.