N. Rosbergas įgauna pagreitį - dar viena pergalė Bahreine

logo 2016 Balandžio 03 d. 19:36, Daimler
Sekmadienį Bahreino „Grand Prix“ lenktynėse antrąją sezono pergalę bei šešioliktą karjeroje iškovojo „Mercedes“ ekipos atstovas Nico Rosbergas.
Vokietis po starto aplenkė komandos draugą Lewisą Hamiltoną ir pirmavo iki pat lenktynių finišo.
Priminsime, kad N. Rosbergas laimėjo ir tris paskutines praėjusio sezono varžybas.
Antrąją vietą užėmė „Ferrari“ ekipos pilotas Kimi Raikkonenas. Suomis aplenkė po starto antroje bei trečioje vietoje važiavusius „Williams“ komandos sportininkus ir iškovojo 18 taškų.
K. Raikkonenas Bahreine buvo antras ir pernai. Iš viso čia suomis jau aštuntą kartą lipa ant apdovanojimų pakylos: penkiskart jis užėmė antrąją bei trissyk trečiąją vietas.
Tuo metu trečias finišavo L. Hamiltonas, po starto patyręs susidūrimą su Valtteri Bottu ir nusiritęs rikiuote žemyn. Visgi vėliau britui nepavyko aplenkti tik K. Raikkoneno su N. Rosbergu.
Ketvirtąją poziciją užėmė „Red Bull“ ekipos atstovas Danielis Ricciardo.
Dar vieną puikų rezultatą pademonstravo greitai važiavęs naujokės „Haas“ komandos pilotas Romainas Grosjeanas. Jis užėmė penktą vietą, nors turėjo rūpesčių techninėje aptarnavimo zonoje, kur prarado nemažai laiko.
[gallery id=1183 rand=rand]
Šeštoji vieta atiteko jaunajam Maxui Verstappenui, vairuojančiam „Toro Rosso“ bolidą. Septintoje bei aštuntoje vietose liko greičiu nepasižymėję „Williams“ sportininkai: atitinkamai Felipe Massa ir Valtteri Bottas.
Pirmąjį tašką šiame sezono iškovojo „McLaren“ ekipos pilotas F-1 lenktynėse debiutavęs Stoffelis Vandoorne‘as. Belgas pakeitė susižeidusį veteraną Fernando Alonso.
Visgi lenktynėse sekėsi ne visiems. Ypač nepasisekė Sebastianui Vetteliui, kurio „Ferrari“ bolidas sugedo dar apšilimo rate.
Iš viso varžybų nebaigė penki sportininkai .
Po dviejų etapų bendroje įskaitoje pirmauja N. Rosbergas, pelnęs maksimalų taškų skaičių – 50. Antras žengia Lewisas Hamiltonas su 33 taškais, trečias – D. Ricciardo (24 taškai).
Konstruktorių Taurės įskaitoje lyderiai „Mercedes“ (83 taškai), antra – „Ferrari“ (33 taškai), trečia – „Red Bull“ (30 taškų).
Trys komandos „Renault“, „Sauber“ bei „Manor“ taškų vis dar neiškovojo. Tuo metu naujokė „Haas“ žengia penkta.
Kitas „Formulės-1“ etapas vyks balandžio 17 d. Kinijoje.