N. Rosbergas nesulaikomas - trečioji vokiečio pergalė iš eilės

logo 2016 Balandžio 17 d. 10:42, Daimler
Kinijos „Grand Prix“ varžybose trečiąją sezono pergalę užtikrintai iškovojo čempionato lyderis Nico Rosbergas.
Mercedes“ komandos atstovas po starto prarado lyderio poziciją Danieliui Ricciardo („Red Bull“), tačiau greitai ją susigrąžino, kai australas turėjo užleisti vietą dėl sprogusios padangos.
Nuo to laiko N. Rosbergas tiesiog triuškino varžovus, diktuodamas įspūdingą tempą. Tai buvo jau šeštoji vokiečio pergalė iš eilės bei 17-a „Formulės-1“ karjeroje.
Dramatiškose bei permainingose lenktynėse antrąją vietą pelnė daugybę lenkimų atlikęs Sebastianas Vettelis su raudonuoju „Ferrari“.
Starto metu vokietis susidūrė su varžovu ir nukrito keliomis pozicijomis žemyn. Vėliau, trasoje pasirodžius saugos automobiliui, S. Vettelis pasuko į techninę aptarnavimo zoną.
Visgi tai jam nesutrukdė iškovoti antrąjį šio sezono podiumą ir reabilituotis po skaudžios nesėkmės praėjusiose lenktynėse Bahreine, kai sugedo jo bolidas.
[gallery id=1185 rand=rand]
Tuo metu puikią trečiąją vietą užėmė ir antrąjį kartą karjeroje ant podiumo užlipo „Red Bull“ komandos pilotas Daniilas Kvyatas.
Ketvirtas finišo liniją sugebėjo kirsti D. Ricciardo.
Penktoji vieta atiteko po starto į rikiuotės pabaigą nusiritusiam Kimi Raikkonenui. Pirmajame rate suomis neteko priekinio „Ferrari“ sparno ir turėjo neplanuotai apsilankyti boksuose.
Šeštąją poziciją užėmė Felipe Massa su „Williams“, už savęs išlaikęs Lewisą Hamiltoną iš „Mercedes“ komandos.
Reikia pastebėti, kad britas šiose lenktynėse startavo iš peletono pabaigos.
Aštuntoje bei devintoje vietose varžybas baigė abu „Toro Rosso“ ekipos atstovai: atitinkamai Maxas Verstappenas bei Carlosas Sainzas.
Dešimtuką užbaigė dar vienas „Williams“ komandos pilotas Valtteri Bottas.
Kinijos GP lenktynėse sportininkai dažnai keitėsi pozicijomis ir nepagailėjo puikių lenkimų.
Stebėtina, kad šiandien lenktynėse finišą pasiekė visi 22 bolidai.
Primename, kad kitas F-1 etapas vyks gegužės 1-ąją dieną Rusijoje, Sočio trasoje.
Bendroje įskaitoje užtikrintai pirmauja N. Rosbergas, surinkęs maksimalų taškų skaičių – 75. Antras žengia L. Hamiltonas su 39 taškais, trečias – D. Ricciardo – 36 taškai.
Konstruktorių Taurės įskaitoje pirma „Mercedes“ su 114 taškų. Antroje vietoje klasifikuojasi „Ferrari“ (61 taškas), trečioje – „Red Bull“ (57 taškai).