N. Rosbergas nugalėjo Vengrijos GP kvalifikacijoje

logo 2016 Liepos 23 d. 17:09, Daimler
Vengrijos GP kvalifikacijoje nugalėjo Nico Rosbergas. „Mercedes“ pilotas vieną Hungaroring trasos ratą įveikė per 1 min. 19.965 sek.
Antroje vietoje liko Lewisas Hamiltonas, tiesa, britui paskutinį greitą įveikti sutrukdė geltonos vėliavos, kurios pasirodė dėl trasoje apsisukusio Fernando Alonso.
Trečią ir ketvirtą starto pozicijas iškovojo „Red Bull“ pilotai. Šį kartą Danielis Ricciardo įveikė Maxą Verstappeną. Penktas liko Sebastianas Vettelis.
Kvalifikacija prasidėjo vėliau dėl smarkaus lietaus trasoje. Pirmojoje dalyje pilotai naudojo šlapiai trasai skirtas padangas. Tačiau sąlygos buvo tikrai sunkios, todėl keletui pilotų nepavyko išvengti klaidų.
Iš pradžių 10-ajame posūkyje savo „Sauber“ bolido nesuvaldė Marcusas Ericssonas. Vėliau Felipe Massa paslydo 4-ajame posūkyje ir trenkėsi į atitvarus. O pirmosios kvalifikacijos dalies pabaigoje M. Ericssono klaidą pakartojo ir „Menor“ pilotas Rio Haryanto.