N. Rosbergas toliau dominuoja - ketvirtoji pergalė iš eilės

logo 2016 Gegužės 01 d. 16:45, Pirelli
Rusijos „Grand Prix“ varžybose ketvirtąją sezono pergalę užtikrintai iškovojo čempionato lyderis Nico Rosbergas.
„Mercedes“ komandos atstovas nuo pat starto niekam neužleido lyderio pozicijos bei diktavo tempą lenktynėse. Tai buvo jau septintoji vokiečio pergalė iš eilės bei 18-a „Formulės-1“ karjeroje.
Antroje vietoje finišavo antrasis „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Britas po pirmo rato pakilo į ketvirtą vietą. Vėliau sugebėjo aplenkti Kimi Raikkoneną, o sustojimų techninio aptarnavimo juostoje aplenkė ir Valtteri Bottą bei pakilo į antrą vietą.
Trečioje vietoje liko „Ferrai“ pilotas K. Raikkonenas, kuris aplenkė savo tautietį vėlesnio sustojimo dėka.
Ketvirtoje ir penktoje vietoje finišavo „Williams“ lenktynininkai V. Bottas ir Felipe Massa. Lenktynės Rusijoje labai gerai susiklostė ir „McLaren“ komandos atstovams Fernando Alonso ir Jensonui Buttonui, kurie atitinkamai užėmė šeštąją ir dešimtąją vietas.
Kaip ir Kinijoje pirmajame posūkyje įvyko net keletas susidūrimų – Daniilas Kvyatas iš „Red Bull“ atsitrenkė į Sebastiano Vettelio „Ferrari“ bolidą, o Estebanas Gutierezas iš „Haas“ sudaužė Nico Hulkenbergo „Force India“ bolidą. Tuo viskas nesibaigė, D. Kvyatas trečiajame posūkyje dar kartą atsitrenkė į S. Vettelio bolidą ir išstūmė vokietį į trasos atitvarus.
Tiek E. Guttierezas tiek D. Kvyatas buvo nubausti, pirmasis gavo pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną baudą, o rusui buvo skirta dešimties sekundžių bauda.
[gallery id=1188 rand=rand]
Primename, kad kitas F-1 etapas vyks gegužės 15-ąją dieną Ispanijoje, Barselonos trasoje.
Bendroje įskaitoje užtikrintai pirmauja N. Rosbergas, surinkęs maksimalų taškų skaičių – 100. Antras žengia L. Hamiltonas su 57 taškais, trečias – K. Raikkonenas – 43 taškai.
Konstruktorių Taurės įskaitoje pirma „Mercedes“ su 157 taškų. Antroje vietoje klasifikuojasi „Ferrari“ (76 taškai), trečioje – „Red Bull“ (57 taškai).