Nauja K. Vasiliausko interneto svetainė

logo 2010 Sausio 09 d. 22:25, kazimvasiliauskas.com
Geriausias Lietuvos lenktynininkas Kazimieras Vasiliauskas šiandien pristatė savo naują interneto svetainę.
Tinklalapyje anglų kalba www.kazimvasiliauskas.com pateikiamas sportininko tinklaraštis, straipsniai apie jį spaudoje, pasiekti rezultatai, vaizdo įrašai, nuotraukos ir kita informacija.
19-etis K. Vasiliauskas kol kas dar nežino, kur lenktyniaus šį sezoną. Lietuvis stengiasi patekti į GP2 seriją – paskutinį laiptelį prieš „Formulės-1“ varžybas. Neatmetama ir dar vieno sezono „Formulės-2“ pirmenybėse galimybė.
Primename, kad pernai K. Vasiliauskas laimėjo vienerias „Formulės-2“ lenktynes Imoloje (Italija) ir čempionate užėmė septintąją vietą. Be to, lietuvis dalyvavo ir „Formulės-Palmer Audi“ čempionate, kur pelnė dvi pergalės, o galutinėje įskaitoje liko antras.