„Renault“ įsigyja „Benetton“ komandą, bet tik po dviejų metų įžengia į F-1 savo vardu.

2001

Naujas variklis labai nepatikimas ir stokoja galios – tik 7-ą vietą čempionate.

2002

„Benetton“ nebėra, dabar komanda vadinasi „Renault“ , bolidus varo nauji „Renault“ varikliai. Pilotai šiam sezonui yra J.Trulli ir J.Buttonas. Debiutinio sezono rezultatas – 4-a vieta konstruktorių įskaitoje.

2003

Šiame sezone „Renault“ bolidus pilotavo J.Trulli ir F.Alonso. Fernando pelnė pirmą pergalę, po „Renault“ sugrįžimo į F-1. Ekipa liko 4-je vietoje galutinėje įskaitoje.

2004

3-a vieta Konstruktorių įskaitoje (F.Alonso, J.Trulli ir J.Villeneuve`as).

2005

Pagaliau „Renault“ pasiekė ilgai laukto tikslo – ekipa nugalėjo Konstruktorių įskaitoje, o asmeninėje – Fernando Alonso tapo čempionu! (F.Alonso ir G.Fisichella).

2006

1-a vieta Konstruktorių įskaitoje (F.Alonso, G.Fisichella).

2007

3-ia vieta Konstruktorių įskaitoje (H. Kovalainenas, G. Fisichella).

2008

Prastas sezonas ekipai ,tačiau daug žadanti čempionato pabaiga. Pilotai – F. Alonso ir N. Piquet.

2009

8-ia vieta Konstruktorių įskaitoje (F. Alonso ir N. Piquet, R. Grosjeanas).

2010

Kartkartėmis sužibančią komandą traukė R. Kubica, o V. Petrovas daugiausiai tik degino savo atneštus pinigus avarijomis ir apskritai prastais rezultatais. 5 vieta. Lenktynininkai: R. Kubica, V. Petrovas.

2011

Dar prieš sezoną komanda neteko savo lyderio R. Kubicos. Čempionatas pradėtas stipriai – dvi apdovanojimų pakylos pradžioje, tačiau vėliau smukta vis labiau žemyn. 5 vieta. Lenktynininkai: V. Petrovas, N. Heidfeldas, B. Senna.

2012

Komandos pavadinimas keičiamas iš „Reanault F1 team“ į „Lotus F1 team“. Po dvejų metų pertraukos į „Formulę-1“ grįžta K. Raikkonenas. Jis padeda komandai pakilti į 4-tą Konstruktorių taurės įskaitos vietą. Iškovota 1 pergalė bei 10 kartų lipta ant prizininkų pakylos.

Lenktynininkai: K. Raikkonenas, R. Grosjeanas.

2013

Užimta 4 vieta Konstruktorių taurės įskaitoje. Iškovota 1 pergalė bei 14 kartų lipta ant prizininkų pakylos. Lenktynininkai: K. Raikkonenas, R. Grosjeanas.

2014

K. Raikkoneną keičia P. Maldonado. Po kelių sėkmingų sezonų, koamndai nepavyko sukurti gero bolido. Ekipos pilotai surinko tik 10 taškų, ir buvo užimta tik 8 – ta vieta. Lenktynininkai: P. Maldonado, R. Grosjeanas.

2015

Komanda pakeitė variklių tiekėją iš „Renault“ į „Mercedes“. Finansinių sunkumų kamuojama ekipa užėmė 6 vietą konstruktorių taurėje, bei iškovojo 78 taškus. taškų, ir buvo užimta tik 8 – ta vieta. Lenktynininkai: P. Maldonado, R. Grosjeanas.

2016

Finansinių problemų kamuojamą „Lotus“ komandą nuperka „Renault“ koncernas. Ekipa vėl naudos „Renault“ jėgaines. Ekipą paliko R. Grosjeanas ir Pastoras Maldonado, o į jų vietas užėmė Jolyonas Palmeris ir Kevinas Magnussenas.