Rusijos GP: kvalifikacija

logo 2015 Spalio 10 d. 16:08, Daimler
Rusijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje užtikrintą „Pole“ poziciją iškovojo „Mercedes“ ekipos atstovas Nico Rosbergas.
Vokietis vieną Sočio trasos ratą įveikė per 1:37.113 sek.
Tai buvo jau 18-oji 30-mečio sportininko „Pole“ pozicija karjeroje, antroji iš eilės bei trečioji šį sezoną.
Antrąją vietą užėmė čempionato lyderis Lewisas Hamiltonas taip su „Mercedes“ bolidu. Jis nuo komandos draugo atsiliko 0.32 sek.
Britas trečioje kvalifikacijos dalyje padarė klaidą ir nebetęsė greičiausio rato.
Trečioji vieta atiteko „Williams“ ekipos lenktynininkui Valtteri Bottui.
Ketvirtąją ir penktąją pozicijas sekmadienio lenktynių startui okupavo abu „Ferrari“ komandos sportininkai: atitinkamai Sebastianas Vettelis bei Kimi Raikkonenas.
Už italų ekipos pilotų nugarų startuos abu „Force India“ ekipos atstovai: Nico Hulkenbergas ir Sergio Perezas.
Aštuntas kvalifikavosi Romainas Grosjeanas su „Lotus“ bolidu, devintas – Maxas Verstappenas („Toro Rosso“), o dešimtas – Danielis Ricciardo su „Red Bull“.
[gallery id=1146 rand=rand]
Į antrąją kvalifikacijos dalį pavyko patekti „McLaren“ komandos pilotui Jensonui Buttonui. Britas užėmė 13-ąją vietą. Tuo metu jo komandos draugas Fernando Alonso liko vos 16-tas.
Pastebėtina, kad dukart pasaulio čempionas rytoj dalyvaus jau 250-osiose „Grand Prix“ lenktynėse. Ispanas startuos paskutinis, nes yra gavęs baudą už variklio keitimą.
Treniruotėse puikiai atrodęs Felipe Massa padarė klaidą antroje kvalifikacijos dalyje ir neprasimušė toliau. Jis liko vos 15-tas.
„Manor“ ekipos lenktynininkai Willas Stevensas ir Roberto Merhi važiavo 3 sek. lėčiau už artimiausią oponentą.
Kvalifikacijoje nedalyvavo šeštadienio treniruotėje avariją patyręs Carlosas Sainzas.
Sekmadienį lenktynės prasidės 14.00 val. Lietuvos laiku.