S. Sirotkinas Sočyje išbandys „Renault“ bolidą

logo 2016 Balandžio 27 d. 00:04, Sauber
Renault“ komanda paskelbė, kad penktadienį Sočyje (Rusija) vyksiančiose laisvosiose F-1 treniruotėse vieną iš jos bolidų pilotuos Sergejus Sirotkinas.
Rusui tai nebus pirmas kartas už F-1 bolido vairo. 2014 m. toje pačioje trasoje sportininkas treniruotėse pilotavo „Sauber“ komandos automobilį.
„Renault“ atstovų teigimu, S. Sirotkinas prie ekipos prisijungė, kaip pilotas bandytojas. Rusas pernai lenktyniavo GP2 čempionate, kuriame užėmė trečią vietą lenktynininkų įskaitoje.
„Pernai jis buvo išskirtinis naujokas GP2 čempionate, kuriame iškovojo pergalę ir ne kartą lipo ant apdovanojimų pakylos. Šiemet jis tikrai kovos dėl čempiono titulo“, – sakė „Renault“ lenktynių direktorius Fredericas Vasseuras.
Paties S. Sirotkino teigimu, jam pasitaikė proga, kurios tikisi sulaukti daugelis jaunų sportininkų.
„Esu nusiteikęs išmokti kiek įmanoma daugiau ir per kuo trumpesnį laiko tarpą. Dalyvaudamas laisvosiose treniruotėse stengsiuosi kuo geriau atlikti savo darbą“, – teigė rusas.
„Renault“ jaunųjų pilotų programos nariais šiemet jau tapo būsimi S. Sirotkino varžovai GP2 čempionate: Oliveris Rowlandas ir Nicholas Latifi. Pastarasis šiemet taip pat laisvosiose treniruotėse turėtų išbandyti prancūzų komandos F-1 bolidą.