Singapūro GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

logo 2016 Rugsėjo 16 d. 18:04, Daimler
Singapūro „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse greičiausias buvo „Mercedes“ komandos atstovas Nico Rosbergas.
Vokietis vieną „Marina Bay“ trasos ratą įveikė per 1:44.152 sek. Tai beveik 2 sek. geresnis rezultatas nei Maxo Verstappeno užfiksuotas pirmajame važiavime.
Antras šįkart buvo Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“ komandos.
Tuo metu trečioji vieta atiteko jau minėtam M. Verstappenui, vairuojančiam „Red Bull“ ekipos bolidą.
Ketvirtąjį laiką užfiksavo dar vienas austrų komandos lenktynininkas Danielis Ricciardo, o penktas liko keturiskart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis iš „Ferrari“.
Šeštąją vietą užėmė „Force India“ ekipos pilotas Nico Hulkenbergas, už savęs septintoje vietoje palikusį čempionato lyderį Lewisą Hamiltoną su „Mercedes“.
Aštuntoje pozicijoje klasifikavosi Carlosas Sainzas („Toro Rosso“), devintoje – Fernando Alonso „McLaren“, dešimtoje – Daniilas Kvyatas („Toro Rosso“).
Šįkart nepasisekė Romainui Grosjeanui, kuris viename iš posūkių nesuvaldė „Haas“ automobilio ir atsitrenkė į barjerus.
Techninių nesklandumų neišvengė L. Hamiltonas (hidraulikos gedimas) bei F. Alonso, kuris dėl pavarų dėžės gedimo sustojo iškart po važiavimo.
Tuo metu N. Rosbergas skundėsi dėl stabdžių.
Primename, kad šeštadienį treniruotė prasidės 13.00 val., o kvalifikacija – 16.00 val.