V.Rossi – antras Monza ralyje

logo 2005 Lapkričio 21 d. 22:15, Yamaha
Valentino Rossi liko antras kasmetiniame Monza ralyje, pralaimėjęs tik tris kartu ralio nugalėtoju tapusiam Rinaldo Capello, tačiau nugalėjęs tokią žvaigždę kaip 1995 metų Pasaulio ralio čempioną Coliną McRae‘ų.
V.Rossi nuo nugalėtojo R.Capello atsiliko vos 5,6 sekundės, tuo tarpu C.McRae‘ų pranoko daugiau nei 40-ia. Motociklų pasaulio žvaigždė ralyje vairavo „Subaru Impreza WRC“ automobilį, tuo tarpu abu jo pagrindiniai varžovai – „Skoda Fabia WRC“.
Po ralio vykusiame Meistrų šou V.Rossi tapo nugalėtoju, pusfinalyje įveikęs R.Capello, o finalę – ir C.McRae‘ų.
Valentino ralyje dalyvavo jau trečią kartą. Prieš du metus jis taip pat užėmė antrąją vietą, o prieš metus, vairuodamas „Toyota Corolla“, jis finišavo aštuntas. Italas norėtų sudalyvauti rimtesniame ralyje, tačiau abejojo, ar važiuotų WRC etape, nes tai jau būtų rimta, o jis tenorįs pasimėgauti.