Vengrijos GP: kvalifikacija

logo 2014 Liepos 26 d. 16:12, Mercedes
Vengrijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje triumfavo Nico Rosbergas. Tai jau šeštoji „Mercedes“ komandos piloto „Pole“ pozicija šį sezoną.
Antras sekmadienio lenktynes pradės Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“ ekipos. Čempiono vardą ginantis vokietis nuo N. Rosbergo atsiliko net 0.486 sek.
Trečioji vieta atiteko toliau puikią sportinę formą demonstruojančiam Valtteri Bottui su „Williams“ bolidu. Suomis užfiksavo 1 min. 23.354 sek. rezultatą.
Tik prasidėjus trečiajai kvalifikacijos daliai trasoje pasirodė lietus. Dėl šlapios trasos dangos savo bolido nesuvaldė Kevinas Magnussenas, kuris rėžėsi į apsauginius barjerus. Laimei „McLaren“ komandos lenktynininkas nenukentėjo.
[gallery id=1063 rand=rand]
Ketvirtąją vietą užėmė dar vienas „Red Bull“ komandos atstovas Danielis Ricciardo. Penktąjį laiką parodė Fernando Alonso su „Ferrari“.
Šeštąją vietą užėmė Felipe Massa, vairuojantis „Williams“ bolidą, o septintąją – Jensonas Buttonas su „McLaren“.
Aštuntoje vietoje liko Jeanas Ericas Vergne‘as („Toro Rosso“), devintoje – Nico Hulkenbergas („Force India“). Tuo metu dešimtas liko avariją patyręs K. Magnussenas.
Į antrąją kvalifikacijos dalį patekti nesugebėjo Kimi Raikkonenas. Panašu, kad apsiskaičiavo „Ferrari“ ekipa, mat suomis ramiai sėdėjo automobilyje ir laukė antrojo važiavimo, tačiau visas kortas sumaišė Jules Bianchi. „Marussia“ komandos lenktynininkas važiavimo pabaigoje aplenkė labiau patyrusį varžovą vos 0.064 sek.
Kvalifikacijoje vėl itin nepasisekė Lewisui Hamiltonui. Tik išvažiavęs į trasą britas turėjo grįžti į boksus, nes užsiliepsnojo „Mercedes“ bolidas. 2008-ųjų metų pasaulio čempionas startuos priešpaskutinis.
Gedimą pačioje kvalifikacijos pradžioje patyrė ir Pastoras Maldonado, kuriam nė rato neatlaikė „Lotus“ bolidas.
Sekmadienį lenktynės prasidės 15.00 val.