Vengrijos GP: penktadienio treniruotės Nr.1

logo 2015 Liepos 24 d. 12:33, Daimler
Dešimtojo šių metų Vengrijos „Grand Prix“ etapo penktadienio pirmoje treniruotėje greičiausias buvo čempiono vardą ginantis Lewisas Hamiltonas.
„Mercedes“ komandos atstovas vieną Hungaroringo trasos ratą įveikė per 1:25.141 sek.
Antroji vieta atiteko kitam vokiečių ekipos lenktynininkui Nico Rosbergui. Jis nuo komandos draugo atsiliko 0.109 sek.
Trečiąjį laiką užfiksavo Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“ ekipos.

Treniruotės buvo laikinai sustabdytos. Iki važiavimo pabaigos likus penkioms minutėms, kiek keistomis aplinkybės nulūžo K. Raikkoneno „Ferrari“ priekinis sparnas.
Suomis jį pervažiavo ir pažėrė daugybę smulkių detalių trasoje. Išvalius trasą, į trasą sugrįžo tik keli lenktynininkai.
Ketvirtąją vietą pirmoje treniruotėje užėmė praėjusių metų Vengrijos GP nugalėtojas Danielis Ricciardo su „Red Bull“ bolidu.
Penktas šiame važiavime liko dar vienas austrų ekipos narys Daniilas Kvyatas.
Šeštoji pozicija atiteko Sebastianui Vetteliui, vairuojančiam „Ferrari“, o septintoji – jaunajam Carlosui Sanzui iš „Toro Rosso“ komandos.
Aštuntąjį laiką parodė Sergio Perezas („Force India“), devintąjį – Valtteri Bottas („Williams“), o dešimtuką užbaigė Maxas Verstappenas („Toro Rosso“).
Beje, S. Perezas 11-ajame posūkyje patyrė avariją ir pateko į medikų rankas. Panašu, kad sportininkas nesusižeidė.
Neblogai atrodė abu „McLaren“ komandos atstovai: Fernando Alonso ir Jensonas Buttonas atitinkamai užėmė 11-ąją bei 12-ąją vietas.
Antroji penktadienio treniruotė vyks 15.00 val. Lietuvos laiku.