Vengrijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

logo 2015 Liepos 24 d. 16:37, Daimler
Antroje Vengrijos GP lenktynių penktadienio treniruotėje vėl dominavo „Mercedes“ komandos pilotas. Lewisas Hamiltonas. Britas vieną Hungaroringo trasos ratą įveikė per 1:23.949 sek.
Antroje ir trečioje vietose liko „Red Bull“ pilotai Daniilas Kvyatas ir Danielis Ricciardo, kurie nuo treniruotės atitinkamai atsiliko 0.351 sek. ir 0.502 sek. Vis dėlto australas buvo priverstas baigti treniruotę anksčiau laiko kuomet sugedo variklis.
Pasak „Red Bull“ ekipos, tai buvo senas agregatas, skirtas penktadienio treniruotėms, todėl D. Ricciardo negręsia jokios baudos dėl jėgainės keitimo. O teisėjai norėdami pašalinti bolidą iš trasos trumpam sustabdė treniruotę.
Tik ketvirtoje vietoje treniruotę baigė antrasis „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas, kuris nuo komandos draugo atsiliko daugiau nei 0.7 sek. Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“ užėmė penktą vietą, tačiau nuo L. Hamiltono atsiliko jau daugiau nei sekundę.

Treniruotėje ir vėl puikiai pasirodė „Toro Rosso“ naujokas Carlozas Sainzas. Ispanas užėmė 7 vietą ir aplenkė keturis kart pasaulio čempioną Sebastieną Vettelį. Vokietis turėjo problemų su „Ferrari“ bolido valdymu ir keletą kartų apsisuko trasoje.
Kiek netikėtai penktadienio treniruotėje aštuntą vietą užėmė „McLaren“ pilotas Fernando Alonso. O dešimtuką užbaigė „Williams“ atstovai Valtteri Bottas bei Felipe Massa.
Po pirmoje penktadienio treniruotėje patirtos Sergio Perezo avarijos, kuomet dėl neaiškių priežasčių lūžo „Force India“ bolido pakaba, komanda nusprendė nerizikuoti ir neišleisti Nico Hulkenbergo į trasą. Tuo tarpu smarkiai apgadintas S. Perezo bolidas buvo ruošiamas rytojaus važiavimams.