Vengrijos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2015 Liepos 25 d. 13:08, Daimler
„Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas buvo greičiausias paskutinėse Vengrijos GP laisvosiose treniruotėse ratą. Britas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 22.997 sek., o tai daugiau nei viena sekunde greičiau nei praėjusiais metais.
Antroje vietoje liko antrasis „Mercedes“ lenktynininkas Nico Rosbergas, kuris treniruotės pabaigoje užgeso bandydamas pasitreniruoti starto porcedūras. Trečioje vietoje treniruotę baigė keturis kart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis iš „Ferrari“, kuris buvo vienintelis lenktynininkas, atsilikęs nuo „Mercedes“ pilotų mažiau nei sekunde.
Ketvirtą vietą užėmė „Red Bull“ atstovas Daniilas Kvyatas. Jaunasis „Toro Rosso“ lenktynininkas Carlosas Sainzas ir toliau demonstuoja gerą formą. Ispanas treniruotėje buvo penktas. Šeštąją vietą užėmė vakar antrąsias treniruotes praleidęs „Force India“ pilotas Nico Hulkenbergas.
[gallery id=1136 rand=rand]
Septintoje vietoje liko antrasis „Toro Rosso“ lenktynininkas Maxas Verstappenas. Aštuntoje vietoje treniruotę baigė „McLaren“ pilotas Fernando Alonso, kuris ir toliau bando įrodyti, jog komanda sukūrė pakankamai gerą bolidą, kurio didžiausia problema – silpnas variklis.

Devintą vietą užėmė antrasis „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo, kuris treniruotėje įveikė tik 12 ratų taupydamas penktąjį variklį. Dešimtuką užbaigė „Lotus“ lenktynininkas Romainas Grosjeanas.
Sugedus „Ferrari“ bolidui Kimi Raikkonenas neturėjo galimybės įveikti greitąjį ratą su minkštosiomis padangomis, todėl užėmė tik 16 vietą.